Domina angaro kaina? 

Užsakymo, užklausos pateikimui:

  1. Pastato tipas – arkinis ar stačiasienis. Reikalingos tik konstrukcijos ar ir statybos darbai.
  2. Šilto ar šalto tipo – arkiniai šiuo metu siūlomi tik šalto tipo su galimybę prie sienų dangos (skardos) profiliavimo metu priklijuoti antikondensacinę plėvelę. Stačiasieniai gali būti ir „šalto“ ir „šilto“ tipo, renkantis šiltintą variantą prašytumėme nurodyti pageidaujamus sienų ir stogo daugiasluoksnės plokštės storius.
  3. Pastato plotis – arkinis 15 arba 18 metrų, stačiasienis nuo 6 metrų, siūlomas atstumas tarp kolonų 5-6 metrai.
  4. Pastato ilgis – arkinis, arkos montuojamos kas 3 metrai, stačiasienis, siūlomas atstumas tarp kolonų 5-6 metrai.
  5. Pastato vidaus švarus aukštis – arkinio nekintamas 15 ir 18 metrų atitinkamai 7,5 ir 9 metrai + atraminė sienelė jei reikalinga, stačiasienio nuo 3 metrų.
  6. Langai/švieslangiai – jei yra galimybė nurodyti tikslų langų skaičių bei matmenis, jei nėra galimybės, bet įvertinti bendrą langų kvadratūrą.
  7. Vartai – pakeliami vartai galimi įvairių matmenų. Būtina įvertinti jog pakeliamų vartų mechanizmas užima apie 40 cm, juos reikia pridėti prie vartų aukščio. Tai yra svarbu apibrėžiant švarų pastato aukštį.
  8. Pamatų įrengimas – įsirengia užsakovas ar rangovas.
  9. Tiksli objekto vieta – reikalinga įvertinti statybos darbų išlaidoms

Gavę kuo daugiau informacijos apie tai koks Jus angaras domina, galėsime maksimaliai tiksliai įvertinti kokia Jus dominančio angaro kaina.

Užpildykite užklausos formą, o mes į ją atsakysime per 48 valandas. Nepamirškite nurodyti savo kontaktinio telefono numerio, kad galėtumėme esant papildomiems klausimams su Jumis susisiekti, taip pagreitinsime komunikaciją ir greičiau atsakysime į Jums rūpimus klausimus.

Laukiame Jūsų užklausos ir tikimės gražaus bendradarbiavimo.