Mūsų gaminami stačiasieniai bei arkiniai angarai puikiai pritaikomi: gamybai, gyvulininkystei, ūkio reikmėms, pramonei, sandėliams, sporto aikštynams.

Arkiniai angarai

Arkinius angarų segmentus pagaminame per 30 darbo dienų! Iš pradžių žodis angaras reiškė lėktuvų saugojimo pastatą. Šiais laikais jis įgavo platesnę prasmę. Dabar angare saugomi ne tik lėktuvai, bet apskritai arkiniai angarai gali būti naudojami ne tik sandėliavimui, bet ir kitiems poreikiams. Arkinio angaro pagrindinės savybė – dengta didelės kubatūros erdvė. Šie angarai dažniausiai naudojami šiems tikslams:

 • Sandėlis – didelė angaro kubatūra leidžia laikyti didelius prekių, įrangos kiekius, taip pat laikyti didelio gabarito žemės ūkio techniką.
 • Dirbtuvės – dėl didelės erdvės galima įrengti įvairaus tipo dirbtuves.
 • Sporto kompleksas – įrengiamos dengtos sporto aikštelės.
 • Ferma – įrengiamos karvidės, vištidės, kiaulidės bei kitiems gyvūnams pritaikytos patalpos

Surenkamieji angarai ir jų pranašumai prieš kitus panašios paskirties pastatus leidžia taupyti klientų laiką ir pinigus. Šiuolaikinė angaro surinkimo technologija yra kur kas paprastesnė bei užima mažiau mažiau laiko nei statant pastatą iš gelžbetoninių plokščių ar plytų. Santykinis metalinių konstrukcijų lengvumas apsprendžia nesudėtingų pamatų įrengimą. O galimybė išardyti metalinę konstrukciją suteikia galimybę angarą perkelti ar reikalui esant praplėsti. Arkiniai angarai sulaukė didelio populiarumo žemės ūkio srityje, kur reikalinga saugoti didelių gabaritų žemės ūkio techniką ar derlių. Arka yra geometriškai stabili forma, todėl arkiniai angarai yra didesnių matmenų nei kiti angarai. Arkinio angaro rėmas susideda iš metalinių arkinių sekcijų, kurios pritvirtintos prie pamato trijų metrų atstumu viena nuo kitos. Padidėjus pamato aukščiui įrengiant atraminę sienelę, angaro aukštis padidės priklausomai nuo atraminės sienelės aukščio. Mūsų siūlomi arkiniai angarai gali būti 15 arba 18 metrų pločio.

Stačiasieniai angarai

Stačiasieniai angarai plačiai naudojami šiems tikslams:

 • Sandėliams
 • Prekybai
 • Auto servisams
 • Gamybai
 • Degalinėms
 • Ir kita

Metalas kaip angarų ir konstrukcinė medžiaga suteikia jiems maksimalų tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Stačiasieniai pastatai gali būti “šilto” ar “šalto” tipo. Apšildymui naudojant daugiasluoksnes plokštes galima pasiekti aukštą šilumos izoliaciją.  Mes patys gaminame visus angarų elementus savo gamykloje ir savarankiškai atliekame montavimą. Tai leidžia mums suteikti kokybės garantiją mūsų statiniams. Jų tarnavimo laikas yra iki 50 metų.

Privalumai:

 • Galimi įvairūs išmatavimai – plotis nuo 6 metrų iki 24 ( su tarpine atrama), ilgis nuo 6 metrų ir gali kartotis kas 6 metrai, aukštis nuo 3 metrų. Galimi ir kitokie matmenys.
 • Trumpas statybos terminas – dažniausiai užsakymus įvykdome per 2-3 mėnesius, nuo metalo gamybos iki surinkimo. Atsižvelgiant į pastato dydį, bei užimtumą terminas gali keistis.
 • Laisvė rinktis – galime surinkti bet kur, net riboto ploto ar netaisyklingos formos sklype.

Angarus gaminame ir montuojame griežtai laikydamiesi nustatytų standartų bei reikalavimų. Tai leido per 15 mūsų darbo metų pastatyti daugiau nei šimtą modernių, gražių, saugių ir funkcionalių pastatų. Užsisakykite pas mus angaro gamybą pagal individualų projektą, kad jis tiksliai atitiktų jūsų lūkesčius.

Siųsti užklausą