Įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai, kas leidžia užtikrinti puikią gaminių kokybę.

UAB „PROFILSTA“ įmonėje nuo 2007 metų yra projektuojamos bei gaminamos įvairios metalo konstrukcijos. Mūsų gamybiniai pajėgumai iki 100 tonų metalo konstrukcijų per mėnesį iš aukštos kokybės mažai anglies turinčio plieno, o tai leidžia mums gauti tokius svarbius rodiklius: patikimumas, atsparumas dilimui, didelis atsparumas neigiamiems aplinkos veiksniams ir staigiems temperatūros pokyčiams.

Kur naudojamos mūsų gaminamos metalo konstrukcijos?

Pagal standartinį ar individualų projektą pagamintos metalinės konstrukcijos šiandien plačiai naudojamos įvairių konstrukcijų statybai: angarai žemės ūkio veiklai; baseinai, sporto kompleksai; viešbučiai, prekybos centrai; pramoninės patalpos; gyvenamieji ir biurų pastatai; garažai, plovyklos, transporto priemonių techninės priežiūros stotys, automobilių prekybos centrai; sandėlių kompleksai, logistikos sandėliai ir kt.

Metalo konstrukcijų gamyba, jos tipai:

Metalinės konstrukcijos daugelį metų gali užtikrinti aukštą pastato kokybę ir patikimumą.

  • Pakopinės kolonos iš plieno, kurių skerspjūvis yra pastovus ar kintamas.
  • Jungtys, ryšiai.
  • Atraminės sijos, sijų statramsčiai.
  • Santvaros.

Mūsų gaminamos metalo konstrukcijos, jų pagrindiniai privalumai

Mūsų įmonė gamina tik patikimus ir aukštos kokybės produktus, kurie yra atsparūs korozijai, todėl būsimos konstrukcijos tarnaus daugelį metų, atlaikydamos statinio nustatytas apkrovas. Jei pastato konstrukcijos nebus pažeistos, kitaip tariant bus išlaikytas projektinis statinys, nebus gedimų ir deformacijų net tose zonose, kurioms būdingas didelis seisminis pavojus. Naudodami metalinę konstrukciją, galite pailginti objekto tarnavimo laiką, be to, transportuoti tokias medžiagas yra daug lengviau. Jei planuojate naudoti mūsų metalinių konstrukcijų technologiją, esant poreikiui būsimą konstrukciją galima išardyti ir surinkti iš naujo. 

Metalinių konstrukcijų gamyba, jos ypatybės

Gamyboje svarbu nuosekliai ir kokybiškai atlikti visus darbus. Gamybos procesą sudaro šie etapai:

  • Gamybinių brėžinių rengimas. Sumažina klaidų ir neatitikimų tikimybę iki 1 %.
  • Metalo konstrukcijų pjovimas, skylių gręžimas, bei kiti paruošiamieji darbai.
  • Pagal paruoštus gamybinius brėžinius, laikantis visų standartų atliekami suvirinimo darbai.
  • Suvirintos konstrukcijos ruošiamos padengimui nuo korozijos, gruntavimui ir dažymui, kitais atvejais cinkavimui.

Pagamintos konstrukcijos pristatomos į vietą, kurioje jos bus montuojamos. Konstrukcijų montavimą atlieka mūsų įmonės specialistai. Mūsų įmonėje kiekvienas asmuo yra atsakingas už savo funkcijas, todėl visi darbai atliekami profesionaliai ir efektyviai. Viena komanda yra atsakinga už metalinių konstrukcijų gamybą, kita – montavimo darbus. Tai leidžia turėti tikrų profesionalų personalą, turintį reikiamų žinių ir didelę patirtį.

Siųsti užklausą