Apie UAB Profilsta

UAB Profilsta veiklą pradėjo dar 2007 metais Šilalės mieste, kaip metalo apdirbimo ir montavimo paslaugas teikianti įmonė. Per visus šiuos metus įmonė plėtė savo veiklą prijungdama tokias veiklas kaip gyvenamųjų namų statyba, pastatų apdaila, renovacija bei modulinių/konteinerinių statinių gamybą. Laikui bėgant supratome, kad stipriausi esame metalo apdirbimo bei montavimo srityje, bei galime pasiūlyti maksimaliai kokybiškas paslaugas. Dirbdami pagal aukščiausius kokybės standartus pastatėme daugiau nei 100 įvairios paskirties pastatų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Švedijoje. Nuolatos augant partnerių ratui, bei užsakymų apimtims, buvome priversti ieškotis erdvesnių gamybinių patalpų, ko pasekoje įmonės veiklą perkėlėme į Jurbarką. Dabar gamybiniai pajėgumai išaugo beveik tris kartus iki 100 T per mėnesį.

  • Pagrindinė įmonės specializacija, arkinių bei stačiasienių angarų konstrukcijų gamyba, bei montavimas.
  • Arkinių angarų konstrukcijas gaminame dviejų pločių, 15 ir 18 metrų, ilgis priklausomai nuo poreikio, arkas montuojant 3 metrų žingsniu.
  • Stačiasienių angarų konstrukcijas gaminame pagal individualius užsakymus, nesame ta kompanija kuri siūlo standartinius sprendiniu, taip kartais apribojant užsakovo pasirinkimą. Vadovaujamės principu, jog kiekvienas užsakovas yra individualus ir Jam reikalingi individualūs sprendimai.

UAB Profilsta misija. Kodėl mes esame?

Teikti klientams optimaliausias metalo konstrukcijų apdirbimo, bei montavimo paslaugas vietinėse rinkose ir užsienio rinkose.

Tai reiškia, kad mes: išklausome klientus, dalinamės su jais turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.

Mūsų vizija. Kuo norime būti?

Būti patikimu partneriu siekiantiems aukščiausių rezultatų ir tapti vienu iš lyderių metalo apdirbimo ir montavimo įmonių Lietuvos rinkoje.

Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Kad savo įmonės viziją paverstumėme realybe, išsikėlėm sau tokius tikslus:

  • Atitikti pačius aukščiausius reikalavimus ir teikti metalo apdirbimo ir montavimo sferoje aukštos kvalifikacijos paslaugas.
  • Sudaryti optimalias sąlygas efektyviai dirbti, užtikrinti profesinį tobulėjimą ir asmenybės augimą, saviraiškos galimybes. Įdiegta speciali kompiuterinė programa leidžia efektyviai valdyti ne tik mūsų kompanijos išteklius, bet ir maksimaliai kontroliuoti kiekvieno užsakymo atlikimą bei suteikti mūsų klientams visą informaciją.
  • Formuoti korektišką, pagarbų požiūrį į verslo aplinką, įstatymus, moralinius ir visuomeninius principus.
  • Rūpintis aplinkos apsauga ir saugoti ją, naudojant šiuolaikišką, ekologiškai saugią įrangą.

Mūsų vertybės

Partneryste grįstas bendravimas su klientu – UAB Profilsta komanda tiki, kad yra savo klientų verslo dalis, todėl siekia su partneriais bei klientais kurti  konstruktyvų ir draugišką bendradarbiavimą, kuris būtų pagrįstas abipuse nauda. Toks bendradarbiavimo modelis mums ir mūsų klientams leidžia pasiekti geriausius rezultatus.

Profesionalumas – tai ypatingas metalo apdirbimo ir montavimo rinkos išmanymas. Būti profesionaliu – ne tik mūsų komandos tikslas, bet ir gyvenimo bei mąstymo stilius. Esame atviri naujovėms, nuolatos pildome savo žinių bagažą ir tobuliname įgūdžius. Esame savo srities profesionalai, todėl visiškai atsiduodame darbui ir entuziastingai atliekame visas mums pavestas užduotis.

Griežta kokybės kontrolė – esame griežti ir reiklūs savo darbo kokybei ir jo rezultatui, nes tikime, kad tik disciplinuotai ir pastoviai siekdami savo tikslų, galime ne tik nenuvilti klientų lūkesčių, bet ir tapti lyderiais metalo apdirbimo ir montavimo rinkoje.

Komandinis darbas – vertiname kiekvieno savo komandos nario profesionalumą, tačiau esame įsitikinę, kad geriausių rezultatų galima pasiekti tik dirbant komandoje. Darbas grupėje išties naudingas, kai susidariusios situacijos sprendimas nėra aiškus ir iškilusiai problemai išspręsti ir išsikeltiems tikslams pasiekti reikalingos įvairiausios idėjos ir bendradarbiavimas. Tikime, kad tokios vertybės, kaip bendradarbiavimas, sugebėjimas įsiklausyti į kito komandos nario nuomonę, pasitikėjimas bei tarpusavio pagarba, yra subrendusios ir rimtiems iššūkiams pasiruošusios įmonės ženklas.

Nuolatinis tobulėjimas – būtina sąlyga norint tapti tikrais rinkos lyderiais. Nuolatinis tobulėjimas mūsų komandai leidžia taikyti efektyviausius darbo metodus, neatsilikti nuo naujovių ir savo klientams bei partneriams pasiūlyti inovatyvius sprendimus.